Zasady zwrotów towaru

Dane do wysyłki:

ME AMO Dorota Komorowska z dopiskiem „ZWROT”

ul. Osiecka 10A, 05-430 Celestynów

Oferujemy naszym klientom możliwość zwrotu zakupionego towaru w przeciągu 14-nastu dni kalendarzowych licząc od dnia dostaw bez podania przyczyny. Jednakże będzie nam miło, jeżeli podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami i powodem rezygnacji z zakupu.

By zwrot został zaakceptowany towar musi być w stanie niezmienionym, odesłany w opakowaniu w jakim do państwa przyszedł. Aby dokonać zwrotu lub wymiany, produkt nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie w jakim został dostarczony. (bez zapachu perfum oraz ubrudzeń makijażem!)

Zwracany produkt należy przesłać za do nas pomocą firmy wysyłkowej (nie przyjmujemy paczek za pobraniem).

Bardzo prosimy o NIE WYSYŁANIE PACZEK POCZTĄ POLSKĄ ze względu na utrudniony kontakt i brak dostarczania do nas przesyłek. W związku z powyższym nie bierzemy odpowiedzialności za nieodebrane paczki w terminie.

 

Po odebraniu przesyłki zwrotnej i zaakceptowaniu zwrotu zgodnie z warunkami wypłacimy zwrot ceny towaru na podany przez klienta rachunek bankowy w przeciągu 14 dni roboczych.

Poniżej dostępny jest do ściągnięcia formularz zwrotu, który należy wypełnić i załączyć do zwrotu. Będziemy wdzięczni również za maila z informacją o rezygnacji z zakupu na adres meamo.official@gmail.com wraz z podaniem numeru rachunku bankowego oraz nazwy banku.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad zwrotów i reklamacji są zamieszczone z zakładce z regulaminem.